Już niedługo wybory samorządowe, sprawdźcie na jakiego kandydata możecie zagłosować 21go października w wyborach do Rady Powiatu. Głosować będziecie w 2 okręgach:

Okręg Nr 1: Miasto i Gmina Nowy Dwór Gd. (7 mandatów / 36 kandydatów) 13 929 wyborców

Komitet Wyborczy PSL

1.       Adam Lepper

2.       Agnieszka Janus – Rusinowicz

3.       Rafał Tokarski

4.       Edyta Zdyb

5.       Anna Bednarz

6.       Renata Ławniczek

7.       Kazimierz Kubicki

8.       Henryk Pszczoliński

9.       Edward Adamczyk

 
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1.       Zbigniew Bojkowski

2.       Stanisław Juszczyk

3.       Beata Łęcka

4.       Grzegorz Barc

5.       Teresa Ancewicz

6.       Tadeusz Szcześ

7.       Agata Sekuła

8.       Tomasz Oszczyk

9.       Elżbieta Kościńska

#brak zdjęcia
Komitet Wyborczy Koalicja Żuławy i Mierzeja

1.       Jacek Gross

2.       Andrzej Sobociński

3.       Tomasz Szczepański

4.       Gabriela Dywizjusz

5.       Ireneusz Stolarz

6.       Krystyna Dębicka

7.       Justyna Kwiatkowska

8.       Katarzyna Piecyk

9.       Lubomir Głowacki

 
Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Żuławy i Mierzeja

1.       Anna Klepka

2.       Tomasz Sienkiewicz

3.       Piotr Perzanowski

4.       Paweł Kopal

5.       Katarzyna Baranowska

6.       Henryk Zelant

7.       Aleksandra Wirkus

8.       Krystyna Wdowicz

9.       Marcin Głowacki

 

 

 

 

 

Okręg Nr 2: Gminy: Ostaszewo, Sztutowo, Stegna, Miasto Krynica Morska (8 mandatów / 38 kandydatów) 14 436 wyborców

Komitet Wyborczy PSL

1.       Mirosław Molski

2.       Tomasz Terendy

3.       Tomasz Gajewski

4.       Monika Siebert

5.       Włodzimierz Seroka

6.       Katarzyna Janowska

7.       Mariusz Majewski

8.       Elżbieta Zych

9.       Edyta Wojtkowska

10.   Jarosław Jemioła

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.       Henryk Kuczma

2.       Elwira Mańko

3.       Henryk Ząbek

4.       Rafał Żak

5.       Ryszard Wójcik

6.       Krzysztof Szmytkowski

7.       Ilona Dywicka

8.       Wiesław Matusak

9.       Barbara Głodnicka

10.   Sebastian Halama

#brak zdjęcia
Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Żuławy i Mierzeja

1.       Dorota Chojna

2.       Katarzyna Swat

3.       Dariusz Załuga

4.       Wiesław Krugły

5.       Zbigniew Sas

6.       Marek Charliński

7.       Sławomir Rozwalak

8.       Iwona Baranowska

9.       Małgorzata Dąbrowska

Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Żuławy i Mierzeja

1.       Barbara Ogrodowska

2.       Renata Cichosz

3.       Robert Ciżmowski

4.       Paulina Fortas

5.       Michał Ambroziak

6.       Kazimierz Śledź

7.       Ewa Wiśniewska

8.       Tomasz Koszelak

9.       Stanisław Kukułka