fot. KMP Elbląg

Policjanci z Elbląga zatrzymali cztery osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. W każdym z tych osobnych przypadków podejrzani mieli niewielkie ilości narkotyku. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie zatrzymania miały miejsce w miniony weekend. Pierwsze z nich w piątek przy ulicy Grochowskiej w Elblągu. Kierowca osobowego volkswagena został zatrzymany do kontroli drogowej. W samochodzie 26-latka policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwie inne osoby. Przy ulicy Giermków, podczas legitymowania 16-latka, zabezpieczyli zawiniątko papierowe z marihuaną. Nieletni został przekazany matce. Odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Kolejne zatrzymanie było przy ul. Leszczyńskiego. 45-letni elblążanin miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w niedzielę przy ulicy Bema. 24-latek miał także porcję narkotyku. Testy wykazały, że to była również amfetamina.

Policjanci przypominają, że posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg