Na sto dni przed maturami tradycyjnie uczniowie szkół średnich mają swoje święto. Nie inaczej było w Zespole Szkół Nr 2 z Nowego Dworu Gd. W sobotni wieczór 9 lutego 2019 r. uczniowie tej szkoły zebrali się w Hotelu Drywa aby rozluźnić się po raz ostatni przed wytężoną pracą i intensywną nauką do matur.

STUDNIÓWKA (Żródło: Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gd.):

 Tegoroczny Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 odbył się 9 lutego 2019 r. w Hotelu „Drywa” w miejscowości Dworek.

W imprezie udział brały klasy: 4TŻ (technikum żywienia i usług gastronomicznych) – wychowawca Małgorzata Mrkun oraz 4TIM (technikum informatyczno-mechaniczne) – wychowawca Małgorzata Anusiak, Dyrektor szkoły, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

 Bal  rozpoczął się o godzinie 19:00. Uczniowie klas maturalnych podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a także za ich wkład w proces edukacji i wychowania przez cały czteroletni cykl kształcenia. Pan Starosta Powiatu Nowodworskiego Jacek Gross złożył młodzieży życzenia powodzenia na egzaminach maturalnych oraz wspaniałej zabawy i wręczył wszystkim maturzystom słodki upominek.

Niezwykle udany bal prowadził Dj Kisiel. Firma fotograficzna Opitz uwieczniła bal na filmie i tysiącu zdjęć. (…)

Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcami i rodzicami kierują szczególne podziękowania do sponsorów za wsparcie finansowe Studniówki oraz wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny Bal Studniówkowy był wyjątkowy.

Podziękowania dla sponsorów:

  1. Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim
  2. Mariola i Janusz Szalczewscy
  3. Zakład Budowlany Danuta i Zbigniew Koćko
  4. Rodzice klas maturalnych.


Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu czwartoklasistów. Zarówno Bal jak i całe cztery lata nauki w technikum zostaną w pamięci na długo i będą to bardzo miłe wspomnienia.

Wychowawcy i maturzyści

Zapraszamy do wideo: